LvRuEn
Mitsubishi

Mitsubishi Electric vides pārskats 2019

Aktuālie vides jautājumi un iniciatīvas ceļā uz korporācijas vīziju “Vides redzējums 2021”

Krāšņa un funkcionāla MELCloud lietotāja pieredze

Interaktīva Mitsubishi Electric klimata iekārtu WiFi vadības un uzraudzīšanas programma ar stila attēla optimizāciju katrai ierīcei. Pilna kontrole pār iekārtu un detalizētas veiktspējas atskaites Jūsu viedtalrunī, datorā, planšetdatorā atrodoties mājās vai ārpus tās.

5 praktiski padomi kā izvēlēties labāko siltumsūkni mājoklim

Tehnoloģijām attīstoties, siltumsūkņi kļuvuši vēl ekonomiskāki un dabai draudzīgāki ,bet kā zināt, kurš siltumsūknis Jūsu mājoklim ir labākais izvēloties no 2019.gada labākajiem piedāvājumiem?

Jaunās paaudzes gaisa kondicionieri domā zaļi

Mitsubishi Electric vadošais gaisa kondicionieru zīmols seko tirgū ar priekšzīmīgām inovācijām nozarē, bagātinot sabiedrību ar progresīvām tehnoloģijām labākai ritdienai. Nodrošinot gaisa kondicioniera ērtu vadību caur tehnoloģiju platformām, piesātinātu ar funkcijām un minimālu ietekmi un apkārtējo vidi.

Jaunums - viedās vadības ģeotermiskais siltumsūknis Geodan

A+++ enerģijas klases zemes siltumsūknis “Geodan” ir īpaši izstrādāts Ziemeļvalstu tirgum, un tā piegādes Latvijā sāksies 2019. gada septembra sākumā. Videi draudzīgs, kompakts un jaudīgs Invertora tehnoloģijas zemes siltumsūknis ar augstu efektivitāti visās sezonās!

Rītdienas tehnoloģijas šodien tavās mājās

Pētnieciskie darbi ir mūsu tehnoloģiskās un biznesa attīstības pamats. Mēs veicam pētnieciskos darbus un to izstrādi, lai virzītu uzņēmuma izaugsmi bagātinot sabiedrību.

Mitsubishi Electric filozofija zaļākai rītdienai

Korporācijas vīzija kļūt par globālu, vadošu zaļo uzņēmumu, bagātinot sabiedrību ar tehnoloģijām.

Personalizēta telpas temperatūra un dalītās komfortu zonas iespējas Jūsu mājoklim

Multi Split ir atslēga uz perfektu iekštelpu klimatu ar personalizētu telpas komforta zonas risinājumiem! Tas nozīme, ka tagad Jums ir iespeja personalizēt katras telpas temperatūru un klimatu Jūsu komfortam un labsajūtai!

Enegoefektīvs SOLID MSZ-AP gaisa kondicionieris, kas ne tikai veldzē, bet arī rūpējās par gaisa kvalitāti

Esi gatavs vasarai ar daudzpusīgo un uzticamo SOLID MSZ-AP gaisa kondicionieri, kas garantē svaiga, attīrīta un atdzesēta gaisa ieplūdi iekštelpā arī tropiskā klimata zonā!

Mini ventilācijas iekārta - ērts un efektīvs risinājums labvēlīgam iekštelpas klimatam

Ventilācijas risinājums telpām ar sliktu ventilāciju, kas ne tikai attīra gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem un alergēniem, bet arī ļaus ietaupīt apkures sezonā. Energoefektīvs, pārsteidzoši kluss un viegli uzstādāms arī tikko izremontētās telpās !