LvRuEn
Mitsubishi

Mitsubishi Electric filozofija zaļākai rītdienai


Korporācijas vīzija kļūt par globālu, vadošu zaļo uzņēmumu, bagātinot sabiedrību ar tehnoloģijām.

Korporācijas vīzija ir kļūt par globālu, vadošu zaļo uzņēmumu, bagātinot sabiedrību ar tehnoloģijām. Mēs strādājam, lai radītu labāku rītdienu sabiedrībai, piemērojot mūsu plašās un progresīvās tehnoloģijas.

Domā zaļi 

Ir mūsu atbilde uz izaicinājumu samazināt enerģijas patēriņu būvniecībā. Tehnoloģijām attīstoties mainās komforta izpratne sabiedrībā, kas prasa pēc racionālas elektroenerģijas lietošanas, lai attīstība tomēr būtu daļa no klimata pārmaiņu problēmas risinājuma. Mūsu inženieri neatlaidīgi strādā, lai attīstītu "ekonomisku eneģijas lietošanu", ar jēgpilnu elektoenerģijas patēriņa vīziju pasaulē. 

Globāla pāreja - labākai rītdienai   

Ņemot vērā pasaules klimata pārmaiņas, analizējot degvielas izmantošanas blakus faktorus, izšķērdīgi patērēto elektro enerģiju. Šobrīd notiek jauna, globāla pāreja, kopš pārejas no cietā kurināmā uz gāzi. Šīs izmaiņas strauji attīstīstīs energoefektivitāti, jo elektroenerģijas ekonomika skars visas nozares un sabiedrību kopumā. 

Nepieciešamība pēc jauna domāšanas veida 

Energoefektivitātes standarti (MEES) nosaka energoefektivitātes kritērijus palielināt efektivitāti gan vecajās būvēs, gan jaunceltnēs. Lai risinātu šo problēmu, ir nepieciešamas jaunas tehnoloģijas un jauns pasaules elektroenerģijas patēriņa domāšanas veids sabiedrībā! Mitsubishi Electric ir izstrādājis misiju līdz 2021.gadam pilnība optimizēt enerģijas patēriņa politiku uzņēmumā tā, lai kļūtu par vadošu, priekšzīmīgu zaļo uzņēmumu!