LvRuEn
Mitsubishi

Personalizēta telpas temperatūra un dalītās komfortu zonas iespējas Jūsu mājoklim


Multi Split ir atslēga uz perfektu iekštelpu klimatu ar personalizētu telpas komforta zonas risinājumiem! Tas nozīme, ka tagad Jums ir iespeja personalizēt katras telpas temperatūru un klimatu Jūsu komfortam un labsajūtai!

DARBOJĀS DALĪTĀS ZONAS SISTĒMA

Vienu āra vienību var pieslēgt ne mazāk kā trim iekštelpu daļām ar iespēju veikt daudzus individuālus iestatījumus! Sniedzot iespēju katram ģimenes loceklim personalizēt telpas temperatūru pēc tā ieskatiem jeb telpas izmantošanas nolūkiem, individuāla pieeja katra vajadzībām un komfortam! Ierastām siltumsūkņu iekārtām ir zema veiktspēja aukstajos ziemas mēnešos. Šodien, pateicoties INVERTER mainīga ātruma kompresora tehnoloģiju, modernās siltumsūkņu sistēmas piedāvā mājokļiem optimizētu komfortu, neatkarīgi no sezonas vai temperatūras.

MULTI SPLIT SISTĒMAS EFEKTĪVAS VASARĀ UN ZIEMĀ

Latvijas vasaras sezonā un ziemas sezonā ir augstas temperatūras svārstības. Mitsubishi Electric mūsdienu tehnoloģijas ir tik uzlabotas, ka siltumsūkņi ir lielisks risinājums ziemeļu klimatam ziemā, bet tropu klimatam vasarā. Ar intensīvās apkures funkciju jaunie siltumsūkņa kompresori spēj uzturēt siltumu bargos apstākļos un intensīva dzesēšana, ļauj ātri un vienmērīgi atdzesēt mērķa zonu.

ATTĪRITS GAISS UN VIDEI DRAUDZĪGI GAISA FILTRI

Labvēlīgs gaiss bez piesārņojuma ir būtisks nosacījums Jūsu un ģimenes veselībai. Mitsubishi Electric gaisa filtri ir kļuvuši vēl efektīvāki. Tie attīra gaisu no alergēniem, ziedputekšņiem, mitruma, baktērijām. Turklāt izstrādāti ilgs spējīgam mūžam . Pretēji tradicionālajām sistēmām, kur gaiss tiek filtrēts vienā ieplūdes vietā. Zonēto komforta sistēma filtrē gaisu karā iekštelpas bloka telpā atsevišķi rūpējoties par maksimālu gaisa attīrīšanu visā mājā!

Plašākai informācija par komforta zonas risinājumiem spied šeit!