LvRuEn
Mitsubishi

Krāšņa un funkcionāla MELCloud lietotāja pieredze


Interaktīva Mitsubishi Electric klimata iekārtu WiFi vadības un uzraudzīšanas programma ar stila attēla optimizāciju katrai ierīcei. Pilna kontrole pār iekārtu un detalizētas veiktspējas atskaites Jūsu viedtalrunī, datorā, planšetdatorā atrodoties mājās vai ārpus tās.

MELCloud ir Mitsubishi attālinātās apkures, dzesēšanas, rekuperācijas, ventilācijas sistēmas jaunās paaudzes kontrole.

MELCloud nodrošina lietotājiem vieglu klimata iekārtu pārvaldību neatkarīgi no atrašanās vietas.

 

 

Kopīga tehnoloģiju platforma visām ierīcēm 

Mūsdienīga, ērta un detalizēta siltumsūkņa darbības

pāraudzīšana, izmantojot datoru, planšetdatoru un 

viedtālruni

 

 

Kādas iespējas paverās izmantojot MELCloud ?

Izmantojot siltumsūkņa WiFi vadību, jūs varat paveikt daudz:

  • Ieslēgt un ieslēgt siltumsūkni
  • Mainīt temperatūru
  • Mainīt siltumsūkņa iestatījumus 
  • Mainīt ventilatora ātrumu
  • Mainīt gaisa plūsmas virzienu
  • Pārvaldī funkcijas, kas ielēdzās un pielāgojās automātiksi 
  • Iegūt  temperatūras un elektro enerģijas atskaites 
  • Pāraudzīt signāla stiprumu un kļūdu ziņojumus 

MELCloud lietotājprogrammu un atjauninājumus atbalsta lielāko daļu lietotājierīces 

 

 

MELCloud atbalsta jaunākos viedtālruņus no Apple, Samsung, Google, Microsoft, BlackBerry un daudzus citus,nodrošinot piekļuvi un kontroli, atrodoties mājās vai ārpus tās. Programma ir optimizēta, tā automātiski noteiks ekrāna izmērus un mainīs iestatījumus programmā. Tā pat pielāgosies tālruņa ekrāna izšķirtspējai, lai nodrošinot optimālu programmas pielietojumu.

MELCloud atbalsta jaunākos planšetdatorus, izmantojot īpašas lietotnes, kas pieejamas dažādos App veikalos. MELCloud lietojumprogramma nodrošina gan funkcionālu, gan krāšņu lietotāju pieredzi, jo programma ir īpaši izstrādāta, lai optimizētu lielākus planšetdatora stila attēlus.

MELCloud Web App darbosies arī jebkurā datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī, kurā darbojas jaunākās interneta pārlūkprogrammas versijas, pat ja specializētās lietotnes neatbalsta jūsu mobilo ierīci.

MELCloud lietojumprogramma darbojas ar lielāko daļu interneta pārlūkprogrammu no Microsoft, Google, Apple, Mozilla un citiem. MELCloud ir izstrādāts, lai nodrošinātu vislielāko lietotāju un ierīču pārklājumu tirgū.

MELCloud pieejams lielākās daļas Eiropas valodās un DRĪZIMĀ ARĪ LATVIEŠU VALODĀ!MELCloud atbalsta jaunākās Apple iOS, Android un Windows operētājsistēmas un tiks pastāvīgi atjauninātas, lai atbalstītu jaunāko mobilo ierīču no galvenajiem ražotājiem. MELCloud ir bezmaksas un lejupielādējami no dažādiem Eiropas lietotņu veikaliem. Lūdzu, sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu kā Jūs varat pārvaldīt Mitsubishi Electric produktus ar MELCloud.