LvRuEn
Mitsubishi

5 praktiski padomi kā izvēlēties labāko siltumsūkni mājoklim


Tehnoloģijām attīstoties, siltumsūkņi kļuvuši vēl ekonomiskāki un dabai draudzīgāki ,bet kā zināt, kurš siltumsūknis Jūsu mājoklim ir labākais izvēloties no 2019.gada labākajiem piedāvājumiem?

Atbilstoši pieaugošajam siltumsūkņu pieprasījumam tiek nepārtraukti izstrādātas jaunas tehnoloģijas un inovācijas siltumsūkņu sērijas un modeļu izveidē, turklāt to funkcijas tiek pielāgotas katrai klimata zonai individuāli, palielinot sistēmas jaudu un veicinot efektīvu resursu izmantošanu. 

"

Laba izvēle slēpjas detaļās.

Skaidri apzināties savas vajadzības,velmes un Izpētiet savas iespējas. 

Ģeogrāfija

Klimats, kurā Jūs dzīvojat, palīdzēs Jums izlemt, kāda tipa siltumsūknis jums ir nepieciešams. Varētu šķist, ka šīs punkts ir pats par sevi saprotams, bet tomēr mainīgā laikapstākļu Ziemeļu klimata zonā ir reģioni kuros ziemas periodā aukstums sasniedz aukstākos rādījumus visā Valstī un reģioni, kur raksturīgs liels vējš. Kā piemēram Kurzemē un Latgale, kur nepieciešams uzstādīt siltumsūkņus ar lielāku jaudu. Labākie gaiss-gaiss siltumsūkņi var iegūt siltumu no gaisa, pat ja tas ir ļoti auksts. Tas nozīmē, ka tos var izmantot visā valstī un segt enerģijas vajadzības lielāko gada daļu. Ideāli piemērots bargiem ziemas apstākļiem ir jaudīgais, inteliģentās vadības HERO-LN siltumsūknis, kurš pateicoties ar 3D, I-SEE, infrasarkanā sensora palīdzību sadala telpu dimensiju zonās. Nosakot kopējo telpas termoprofilu. Analizē karstās un aukstās zonas, lai patstāvīgi pielāgotu savu darbību.

Pārdomāts izvietojums un atbilstoša jauda

Ja telpas ir plašas un gaiss brīvi plūst jums ir nepieciešams mazāk jaudīgs siltumsūknis nekā mājoklim, kur platība vairāk sadalīta telpās. Ja mājoklī ir vairāk sadalītas telpas, jāsaprot, kur būtu piemērotākais siltumsūkņa izvietojums un tā skaits. Plašākos mājokļos Mitsubishi Electric piedāvā Multi Split dalītās komforta zonas sistēmas risinājumus, kur vienam ārtelpas blokam tiek pievienoti vairāki iekštelpas bloki. Šādus risinājumus labāk uzticēt profesionālai komandai, kas aprēķina jaudu, telpu un izvietojumu.

Dažiem mājokļiem ideāls risinājums var rasties

novietojot invertora siltumsūkni piemērotā kāpņu telpā,

kur gaisa plūsma var tikt virzīta vairākās vietās vienlaikus.

 

Siltumsūknim jābūt izjustam, nevis dzirdamam

Katram cilvēkam ir atšķirīga trokšņu jūtība. Dažiem skaņas vienkārši saplūst ar kopējo fonu un netraucē, savukārt, citiem zems trokšņu līmenis var izraisīt galvassāpes. Tāpēc, ja gaiss-gaiss siltumsūkni novieto, kur ģimene parasti pavada lielāko dienas daļu un rod naktsmieru, jāņem vērā iekštelpas bloka trokšņa līmenis. Jaunās paaudzes siltumsūkņiem parasti nav augsta trokšņa līmeņa un Jūs tos mierīgi varat uzstādīt guļamistabā, turklāt āra blokiem ir nakts funkcija, kas padara tos vēl klusākus un atļauj elastīgu montāžas vietu, ja āra bloks atrodas tuvu kaimiņu īpašumam. A+++ klases, 2019.gada labākais Mitsubishi Electric klusas darbības gaiss-gaiss siltumsūknis COOL-HR. Šis siltumsūknis būs lielisks risinājums ja vēlaties siltumsūkni, kas efektīvi dzesēs vasaras periodā.

Dizains un elegance

Cik svarīgs ir iekārtas dizains, ir tas par ko Jums vajadzētu padomāt pirms siltumsūkņa izvēles, jo tas bieži ir saistīts ar budžeta elastību. Mūsdienās prestiža zīmola siltumsūkņi rada dizaina klases iekārtas, kas papildina interjeru un paspilgtina to! Mitsubishi Electric piedāvā dizaina klases siltumsūkņu pērles HERO-LN un DIZAINA-EF, kas turklāt ir apveltītas ar jaunās paaudzes, modernām mājas klimata iekārtu pieprasītākajām funkcijām. Nosaki budžetu gudri Siltumsūkņa iegāde ir labs ilgtermiņa ieguldījums, kas atmaksāsies ātri vien, ja izvēlēsieties kvalitatīvu iekārtu. Uzticams siltumsūknis prasa pirmreizējos ieguldījumu, savukārt vēlāk prasot minimālu apkopi un sniedzot Ilgtermiņa enerģijas ietaupījumu. Mūsdienīgas funkcijas ļauj HERO-LN siltumsūknim, kad neviens neatrodas telpā, mainīt temperatūras uzstādījumus par 2 oC taupot enerģiju. Jaunās paaudzes siltumsūkņi ir gudrs risinājums plānojot jūsu budžetu.