LvRuEn
Mitsubishi

Jaunums - viedās vadības ģeotermiskais siltumsūknis Geodan


A+++ enerģijas klases zemes siltumsūknis “Geodan” ir īpaši izstrādāts Ziemeļvalstu tirgum, un tā piegādes Latvijā sāksies 2019. gada septembra sākumā. Videi draudzīgs, kompakts un jaudīgs Invertora tehnoloģijas zemes siltumsūknis ar augstu efektivitāti visās sezonās!

Efektīvāks un videi draudzīgs R32 aukstuma aģents

Geodan izmanto jaunu R32 dzesētāju, kas cirkulē pilnībā slēgtā dzesēšanas ķēdē un atstāj daudz mazāku ietekmi uz vidi. R32 aukstuma aģents nodrošina labāku efektivitāti un augstāku siltuma jaudu pie zemākas apkārtējās temperatūras

Viens no klusākajiem tirgū

Zemes siltumsūkņa zemais skaņas līmenis ir īpaši vēlama iezīme Latvijas tirgū, jo savrupmāju apkures sistēmas bieži tiek ievietota dzīvojamās un saimniecības telpā. Tāpēc viss siltumsūkņa modulis ir iekapsulēts un pārklāts ar ļoti efektīviem skaņas izolācijas paklājiem. Turklāt siltuma sūkņa ārējie paneļi ir skaņu izolēti. Papildus kompresoram visa siltumsūkņa iekārta ir aprīkota arī ar vibrācijas slāpētājiem. Skaņas jaudas līmenis ir tikai 43 dB (A). Ecodan Geodan ir viens no klusākajiem modeļiem savā klasē tirgū.

Kompakts un vienkārši uzstādāms

Visas ekspluatācijai nepieciešamās sastāvdaļas ir izvietotas vienā korpusā. Papildus hidraulikai siltumsūkņa modulis Ecodan Geodan satur arī 170 litru karstā ūdens tvertni un visus nepieciešamos vadības tehnoloģiju komponentus.

Ērta apkope un piekļuve atsevišķām detaļām

Siltumsūkņa moduli var viegli noņemt un transportēt atsevišķi, ērtākai ievietošanai un ekspluatācijai. Salīdzinājumā ar alternatīviem risinājumiem tirgū kopējais svars ir tikai 183 kilogrami.

Intelektuālā vadība

Vadība Online- *Mitsubishi Electric iebūvētā WiFi iekārta, ļauj kontrolēt jūsu zemes siltumsūkni ar viedtālruņa vai datora palīdzību izmantojot oriģinālo Mitsubishi Electic lietotni-MELCloud. Neatkarīgi no tā vai esat mājās, vai ārpus tās!

Produkta īpašības

  • Ierīces siltuma jauda līdz 10 kW
  • Ierīce izmanto efektīvu R32 aukstuma aģentu, kas cirkulē pilnībā slēgtā dzesēšanas ķēdē
  • Ierīces moduļi, hidraulika un ūdens pieslēgumi atrodas ierīces augšpusē, kas atvieglo uzstādīšanu un apkopi
  • Siltumsūkņa siltuma koeficients (SCOP) ir 4,78 (B0 / W35)
  • Ierīces energoefektivitātes klase saskaņā ar Ekodizaina un enerģijas marķēšanas direktīvām ir A +++
  • Ierīces zemais augstums (1750 mm) ļauj ierīci novietot telpās ar zemiem griestiem, piemēram, pagrabos. Ierīces platums ir 595 mm un dziļums 680 mm

Mitsubishi Electric plāno izstrādāt virkni produktu, kas piemēroti ziemeļvalstu , tai skaitā Latvijas klimatam ar nākotnes tehnoloģiju risinājumiem.

Ienāc šeit  un uzzini vairāk!