LvRuEn
Mitsubishi

Jauns SLZ-KF kasetes bloks


Jaunais kasetes bloks pārsteigs ar jauno dizainu un zemo trokšņu līmeni.

 

Jau šā gada jūnija mēnesī būs pieejamas jaunās SLZ-KF sērijas griestu kasetes modeļi. Jaunais modelis īpaši izcelsies ar augsto energoefektivitātes klasi A++, kā arī zemo trokšņu līmeni. Samazināt elektropatēriņu izdevās pateicoties vairākiem uzlabojumiem, sākot ar siltumaiņa un ventilatora motora modifikāciju, un beidzot ar kondensāta sūkņa uzstādīšanu ar DC motoru.

Jaunās ventilatora lāpstiņas ir sarežģītas ģeometriskas formas, kas ļauj samināt gaisa plūsmas turbulenci un nodrošina iekārtas klusu darbību.

Energoefektivitāte un trokšņu līmenis ir divi galvenie parametri, par kuriem "Mitsubishi Electric" tradicionāli velta vislielāko uzmanību. Kā arī liela uzmanība tiek pievērsta iekārtu darbības ērtībai un komfortam.

Iekārtas vadības paredzēti vairāki uz sienas uzstādāmas vadības pultis: vienkāršotā pults PAC-YT52CRA, multi funkcionālā pults PAR-32MAAG-J, kā arī PAR-U02MEDA ar iebūvētiem temperatūras, mitruma, gaismas un kustības sensoriem. Protams arī būs pieejama jauna bez vadu vadības pults PAR-SL100A.