LvRuEn
Mitsubishi

Rītdienas tehnoloģijas šodien tavās mājās


Pētnieciskie darbi ir mūsu tehnoloģiskās un biznesa attīstības pamats. Mēs veicam pētnieciskos darbus un to izstrādi, lai virzītu uzņēmuma izaugsmi bagātinot sabiedrību.

Pētnieciskie darbi ir mūsu tehnoloģiskā un biznesa attīstība. Mēs veicam pētnieciskos darbus un to izstrādi, lai virzītu uzņēmuma izaugsmi, bagātinot sabiedrību. Mērķis ir bagātināt sabiedrību un risināt galvenos sociālos jautājumus, kas saistīti ar mūsdienām: globālā sasilšana, enerģijas un ūdens trūkums utt. Mūsu centieni ir vērsti drošākas un ilgtspējīgākas sabiedrības labā.

Mūsu ,Mitsubishi Electric, testēšanas laboratorijās inženieri un zinātnieki ikdienas rūpīgi strādā, lai attīstītu klimata iekārtu redzējumu nākotnē, uzlabotu veiktspēju, medernizētu funkcijas un vadību.   

 

Pētījumu līderis

Mitsubishi Electric ir pētniecības un attīstības līderis Japānā un pasaulē. Japānā ar augstāko reģistrēto patentu skaitu kā arī starptautiskajos patentu pieteikumos, mūsu pētnieciskie darbi ir novērtēti ar augstākajiem vērtējumiem. Plašais uzņēmuma spektrs veicina jaunas perspektīvas mūsu pētnieku vidū,kas rada jaunas atziņas un idejas.

Kopīgas tehnoloģiju platformas visām ierīcēm

Šodien mēs turpinām izstrādāt un attīstīt tehnoloģiju platformas,lai nodrošinātu detalizētu un vieglu vadību pār mūsu iekārtām. Izmantojot viedtālruni, planšetdatoru un datoru atrodoties ārpus mājam vai mājās. Kā arī Maisart * mākslīgā intelekta (AI) tehnoloģiju. Attīstības procesā mēs varam izmantot mūsu pieredzi rūpnīcās, ēkās, transportlīdzekļos un citās lietojumprogrammās, lai vairāk izmantotu AI. Padarot ierīces viedākas, mēs ceram sasniegt maksimālu komfortu un drošāku sabiedrību.